Autor Wątek: Okno dachowe  (Przeczytany 1467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zdrowykebab

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Łapki:8000
    • Zobacz profil
Okno dachowe
« dnia: Styczeń 24, 2018, 20:24:20 »
Hej,

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się ile może światła wpuścić wam na strych okno dachowe ?? Jak daje to możliwości rozbudowy tego zapomnianego kawałka waszego domu ??


Offline kiciggg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Łapki:8000
    • Zobacz profil
Odp: Okno dachowe
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2018, 20:09:27 »
rysować głowe z ramionami zanim jeszcze narysuje się głowa i prawe ramie
to ciekawa strategia ale trochę za dalekoidąća moim zdaniem
identyczny twór można narysować każdorazowo po falach 1-2-3
sliczny Morning Star na skali 30min  sie zrobil
który może nas zabrać z tego kanału
fajnie by było

Offline kulkak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Łapki:8000
    • Zobacz profil
Odp: Okno dachowe
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2018, 14:21:16 »
niby masz racje, ale sa sytuacje takie ze jak kupisz na mega pompce na samym szczycie i są marne szanse na poprawe, to co w tedy zrobisz? Tak z ciekawosci pytam bo popelnilem dwa bledy mlodosci z dupnymi coinami gdzie w tej chwili sa juz blisko -90%

Offline kiciggg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Łapki:8000
    • Zobacz profil
Odp: Okno dachowe
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2018, 18:04:54 »
Ale po co być deweloperem?
Jeśli zastanawiasz się, czy zostać deweloperem i nie wiesz, czy to dobry pomysł, jest kilka rzeczy do przemyślenia: Posiadacze kontrolują protokół.

Jak zostać programistą i jak najszybciej zdobyć pierwszą pracę

Offline kulkak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Łapki:8000
    • Zobacz profil
Odp: Okno dachowe
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2018, 20:19:08 »
Miesiąc 1 - Harvard CS50, Linux, 1st Meetup, freeCodeCamp
Ukończyłem CS50 około połowy miesiąca. Nie będę zbytnio komentować mojego doświadczenia z CS50, ponieważ napisałem dogłębną wiadomość o moim doświadczeniu tutaj .

TLDR: To świetny kurs, bardzo polecam. David Malan jest znakomitym wykładowcą i jest mnóstwo zasobów, które pomogą ci przetrwać. Zaczynasz w C, przechodzisz do Pythona, a następnie kończę z tworzeniem stron internetowych. Jest bardzo gęsta i jest dużo materiału, ale myślę, że warto.

Po wersji CS50 postanowiłem skonfigurować XPS 15 na dual boot Windows i Ubuntu. To był frustrujący weekend. Zepsułem partycje i prawie zamurowałem laptopa. Byłem blisko wyrzucania laptopa i zdobywania nowego.


Powoli odciąłem się od Windowsa i ostatecznie używałem wyłącznie Ubuntu. Chciałem zmusić się, by poczuć się komfortowo z linią poleceń, która moim zdaniem działała w pewnym stopniu, ale wciąż mam wiele do zrobienia.

Zacząłem 100 dni kodu, aby upewnić się, że jestem skoncentrowany i zakodowany każdego dnia. Ważne jest udokumentowanie twoich postępów. Jeśli robisz postępy każdego dnia, nie będzie to wyglądać zbytnio, ale gdy spojrzysz wstecz za miesiąc lub kilka miesięcy, uświadomisz sobie, że zrobiłeś już sporo postępu, który motywuje cię do kontynuowania.

Wiedziałem, że tworzenie sieci może mnie złamać lub złamać, więc zebrałem się na odwagę, aby pójść na moje pierwsze spotkanie z kodowaniem. Nigdy nie byłem na żadnym spotkaniu, nie mówiąc już o spotkaniu z kodowaniem. Byłem tak zdenerwowany, że po jeździe tam, parkowaniu i chodzeniu do drzwi, prawie odwróciłem się i poszedłem do domu.


Pomogło to, że było to pierwsze spotkanie dla grupy. Szybko uświadomiłem sobie, że nie ma powodu się denerwować. Nikt się nie znał, nikt nie osądzał, a wszyscy chcieli się uczyć. To był początek spotkania. Skończyło się na ponad 50 spotkaniach w ciągu 9 miesięcy.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wataha-mocy programowanie wwwstadodzikich projektperwersja daxrel